About us

Dlaczego InHair Extensions?

Marzysz o długich, pięknych włosach bez wieloletniego zapuszczania? Oczekujesz prawdziwej metamorfozy na głowie i chcesz stworzyć niepowtarzalny styl? Pomoże Ci w tym InHair Extensions – nowoczesna marka fryzjerska oferująca innowacyjne włosy naturalne, które zagęszczą i przedłużą każdą fryzurę.

InHair Extensions powstało z pasji do długich, pięknych włosów. Pomysłodawczynią jest Sylwia Niewęgłowska – mistrzyni fryzjerstwa, kilkunastoletni ekspert w dziedzinie przedłużania włosów. Oferujemy Ci więcej niż jakikolwiek producent włosów. Produkcja i dystrybucja najlepszych włosów naturalnych InHair to dopiero początek naszej oferty.

Ponadto:

·         prowadzimy własny salon fryzjerski InBeauty Hair&Body, a przedłużanie włosów to nasza specjalność – pomożemy Ci uzyskać efekt, jakiego oczekujesz,

·         zapewniamy fachowe i kompleksowe wsparcie dla kupujących włosy InHair – pomoc przy doborze odpowiedniego koloru czy typu, jak również personalizację – przygotujemy włosy do zagęszczania czy przedłużania w wybranym kolorze czy długości!

Zaufaj profesjonalizmowi i doświadczeniu InHair Extensions

Pomysł na produkcję włosów zrodził się w głowie Sylwii Niewęgłowskiej po wielu latach poszukiwania idealnych produktów do zagęszczania czy przedłużania fryzury. Żadne dostępne na rynku nie spełniały w pełni oczekiwań. Dopiero własna marka, InHair Extenstions, pozwoliła mistrzyni fryzjerstwa w naturalny i prosty sposób tworzyć niepowtarzalne fryzury – dokładnie takie, jakich oczekiwały klientki.

Dziś InHair Extensions cieszy się popularnością wśród Klientek w całym kraju:

·         to marka autoryzowana przez salon L’Oreal Expert i Kerastase,

·         dopasujemy włosy nawet do najbardziej nietypowego pomysłu na fryzurę,

·         z naszych włosów korzystają projektanci i styliści mody – nosiły je m.in. modeli podczas pokazu Patryzia Pepe Fashion Show POLAND 2009.

Zaufaj InHair Extensions – ekspertom od przedłużania włosów. Zapewniamy Ci:

·         najwyższą jakość – nasze włosy powstają pod okiem specjalistów, którzy na co dzień przedłużają i zagęszczają fryzury,

·         ekspresową dostawą – zamówienia realizujemy na terenie całej Polski, Europy i świata

·         bogaty wybór kolorów – nawet najbardziej niestandardowych,

·         konkurencyjne ceny.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, by otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Z InHair Extensions nawet najbardziej wyszukana metamorfoza fryzury staje się możliwa!

InBeauty-Logo