Returns

WYMIANA:


Jeżeli chcesz zmienić swoje zamówienie:

 1. Złóż nowe zamówienie i zapłać za wybrane produkty.
 2. Wypełnij nasz formularz zwrotu.
 3. Zapakuj produkty, które chcesz wymienić w oryginalne opakowanie/pudełko.
 4. Wyślij wypełniony formularz zwrotu, wraz z dowodem zakupu i produktami, które chcesz wymienić na adres: InHair Extensions ul. Dyrekcyjna 2, 40-012 Katowice 
 5. Nadaj paczkę.


InHair Extensions postara się jak najszybciej rozpatrzyć prośbę i dokonać zwrotu pieniędzy za niechciany towar. Pamiętaj o warunkach zwrotu - znajdziesz je niżej!


ZWROT:

 1. Zapakuj produkt, który chcesz zwrócić w oryginalne opakowanie/pudełko.
 2. Wypełnij formularz zwrotu.
 3. Wyślij wypełniony formularz zwrotu wraz z dowodem zakupu i produktami, które chcesz zwrócić na adres: InHair Extensions ul. Dyrekcyjna 2, 40-012 Katowice 
 4. Nadaj paczkę. 

Zwrot lub wymiana odbywają się zgodnie z prawem odstąpienia od umowy. 

Zwrot możliwy tylko i wyłącznie wtedy, gdy zwracany towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Towar musi znajdować się  w oryginalnym pudełku. 

InHair gwarantuje zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane przez Klienta. REKLAMACJA

Jeżeli Klient w ciągu 2 dni po otrzymaniu towaru stwierdzi  w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe w dostawie zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania o zaistniałej wadzie oraz odesłania produktu. InHair przeprowadzi szczegółową ocenę produktu.

 1. Zapakuj reklamowany produkt w oryginalne pudełko/opakowanie.
 2. Wypełnij formularz reklamacyjny.
 3. Dokładnie opisz wadę.
 4. Wypełniony formularz oraz produkt wraz z dowodem zakupu wyślij na adres: InHair Extensions      ul. Dyrekcyjna 2, 40-012 Katowice  

Prawo do reklamacji obejmuje wyłącznie wady fabryczne produktu.

Nie obejmuje np. błędnego użytkowania, uszkodzeń wynikających z normalnego zużycia produktu lub zmianą stanu początkowego (np. poprzez farbowanie).

Rozpatrując reklamację oceniamy charakter produktu. Po przeprowadzeniu inspekcji - InHair Extensions stwierdzi, że produkt jest wadliwy lub uszkodzony -  Klient otrzyma nowy produkt i zostaje zwolniony z kosztów wysyłki.

Produkt powinien zostać odesłany w całości wraz z dokładnym opisem uszkodzenia. InHair Extensions przyjmuje reklamacje tylko i wyłącznie produktów odesłanych w całości. 

InBeauty-Logo